Надіслано до поштової скриньки[захищено електронною поштою]

Подзвони зараз86 188 512 10105

Обслуговування


Головна>Про нас>Обслуговування

Послуга з доданою вартістю


Планування заводських налаштувань

Як тільки наші клієнти придбають у нас виробничу лінію, ви розробите всю обстановку вашої фабрики на основі креслення.

1-s

2-1

Навчання вашого інженера в нашому центрі

Наші клієнти можуть відправити своїх інженерів до нашого центру, щоб навчити їх керувати, обслуговувати та ремонтувати нашу виробничу лінію.

3

4

Регулярно відвідуємо наших клієнтів

Ми пропонуємо безперервне обслуговування нашої виробничої лінії. Наш менеджер із продажу та інженери регулярно перевіряють і обслуговують машини Jwell на заводі клієнтів.

5-1

6-1

У сучасному суспільстві післяпродажне обслуговування, безсумнівно, є надзвичайно КЛЮЧОВОЮ ланкою розвитку підприємства. Незалежно від того, наскільки якісним є обладнання, під час нормальної роботи деякі частини неминуче вичерпаються.

З постійним удосконаленням технології обладнання постачальники машин повинні надавати більше технічної підтримки, яка є одним з аспектів післяпродажного обслуговування. Зараз на внутрішньому та зовнішньому ринках спостерігається гостра конкуренція. Тому компаніям необхідно використовувати післяпродажне обслуговування як конкурентну зброю та використовувати шарм і все, що є в продукті, заради клієнтів.

Відмінне післяпродажне обслуговування також може надавати підприємствам дані для прийняття рішень, чітко виявляти проблеми та вчасно вносити коригування та оновлення. У той же час відмінне післяпродажне обслуговування також є ефективним засобом створення корпоративного бренду та комунікації іміджу бренду, а також є одним із ключових факторів конкурентоспроможності компанії.
В даний час все більше великих міжнародних компаній бажають співпрацювати з JWELL Machinery. JWELL також відкрила офіси в Туреччині, Індії, В'єтнамі, Індонезії, Бразилії, Росії. Заводи SET у Таїланді та плани створення в Індії. Фабрика створила центр досліджень і розробок у Німеччині, річний експорт зовнішньої торгівлі становить понад 55%.

У відповідь на численні виклики, з якими стикається сучасна індустрія машин і обладнання в сфері післяпродажного обслуговування, JWELL Machinery також створила глобальну систему сертифікації інженерів з екструзії, щоб побудувати хороші шляхи спілкування та співпраці для видатних інженерів з екструзії та клієнтів у всьому світі.