Надіслано до поштової скриньки[захищено електронною поштою]

Подзвони зараз86 188 512 10105

профіль компанії


Головна>Про нас>профіль компанії

Компанія Введення

Компанія JWELL Machinery Co., Ltd була заснована в 1997 році, Шанхай, Китай.

Маючи більш ніж 24 -річний досвід роботи в галузі екструзії пластику, компанія Jwell стала видатною завдяки глибокому розумінню екструзії пластику та винятковим характеристикам машинної обробки.

Протягом деякого часу ми накопичуємо досвід виробництва та налагодження верстатів, вивчаємо новітні технології екструзії пластмас та гарантуємо високу якість виробництва за стандартом сертифікації CE або UL, сертифікації системи управління якістю IS09001 та 2008.

Після всіх цих років розвитку, Jwell став лідером галузі екструзії пластмас. Jwell також є найбільшим виробником екструзійних машин для пластмас у Китаї з 6 великими виробничими фабриками, розташованими в Шанхаї, Сучжоу, Чанчжоу, Хайнінг, Чжоушань, Дунгуань.

Тим часом, перша заморська фабрика Jwell - фабрика Jwell Thailand також будується. Jwell завжди підтримує інновації та забезпечує найкращу якість продукції та послуги післяпродажного обслуговування як для домашніх, так і за кордоном.

JWELL диверсифікує свої екструзійні лінії, щоб задовольнити різні маркетингові запити.

Асортимент продукції

Screen Shot на 2021 06-11-3.44.40 PM


Екскурсія по заводу

QQ картина 20210226134312

Наші навички та досвід

З більш ніж 20-річним досвідом у галузі екструзії пластмас компанія Jwell стала визначною завдяки глибокому розумінню екструзії пластику та чудовим показникам обробки металів. Протягом деякого часу ми накопичуємо досвід виробництва та налагодження верстатів, вивчаємо новітні технології екструзії пластмас та гарантуємо високу якість продукції за стандартом сертифікації CE, IS09001 та сертифікації системи управління якістю 2008 року. З розширенням сфери бізнесу ми спеціально створили Shanghai Jwell Installation and Services Co., Ltd., щоб забезпечити якість, своєчасну доставку та післяпродажне обслуговування, щоб ми могли задовольнити попит наших клієнтів та компанії Jwell може бути вашим надійним діловим партнером.

04af4225_ 看图 王

КОРОТКИЙ ВСТУП СВІТОВОЇ СИСТЕМИ СЕРТИФІКАЦІЇ JWELL

Ця система має на меті допомогти видатним інженерам у світовій екструзійній промисловості оцінити та сертифікувати себе за допомогою платформи Jwell, а також забезпечити можливості навчання та план навчання відповідно до індивідуальних вимог, а також сприяти розвитку та прогресу екструзійної галузі.

Ми пропонуємо безкоштовне навчання технічним спеціалістам наших клієнтів. Наша база регулярно проводитиме конференцію з метою оновлення найсучасніших технологій.